AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Production Manager / JR Production Manager

ZDALNIE (POZA WDROŻENIEM)

Pigeon Studio to firma zajmująca się tworzeniem animacji - głównie reklamowych i explainerowych. Pracujemy najczęściej nad krótkimi formami: od pomysłu i koncepcji do finalnego renderu i dźwięku. No ale zdarzają się i projekty szalone ;) Słowem - nie ma nudy! Pracujemy zarówno z klientami bezpośrednimi, jak również agencjami i domami produkcyjnymi z całego świata. Tym razem szukamy kogoś, kto pomoże nam to wszystko ogarnąć. Zerknij poniżej i zobacz, czy to właśnie Ty! No i pamiętaj - zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju cenimy na równi z doświadczeniem :) A, no i jeśli uważasz, że spełniasz część z tych kryteriów, ale nie wszystkie - również aplikuj! Juniora też szukamy!

Opis stanowiska:

Co robi PM w Pigeon Studio:

  • Prowadzi projekty - wiadomo
  • Organizuje pracę - swoją i zespołu kreatywnego
  • Trzyma hajs - tworzy wyceny i egzekwuje budżet
  • Zmaga się z czasem - tworzy i realizuje harmonogramy produkcji
  • Odpowiada za komunikację - z zespołem i klientem
  • Ściśle współpracuje z Creative/Art Directorem
  • Optymalizuje (wszystko, cały czas)
  • Dba o atmosferę i opowiada super żarty

Co jest dla nas ważne:

  • drive -> chce Ci się robić rzeczy, uczyć się i rozwijać
  • umiejętność żonglowania (ale spokojnie, chodzi o różne zadania, a nie jakieś kulki)
  • dobry angielski - bankowo
  • ciekawość
  • umiejętność priorytetyzowania
  • dowożenie
  • zwracanie uwagi na detale
  • can-do attitude (wyświechtane, ale serio, częściej się da niż się nie da - takiego podejścia potrzebujemy)
  • swoboda w dogadywaniu się z ludźmi

Super, jeśli odznaczysz też coś z listy poniżej (ale spokojnie, to nie dealbreaker, zwłaszcza, jeśli myślisz o funkcji Juniora):

  • Doświadczenie w pracy z projektami (a jeśli audiowizualnymi to już w ogóle!)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Jakiś inny niż angielski język może?

Co oferujemy w zamian:

  • Masę wyzwań (serio!)
  • Hajs dostosowany do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę dla znanych i cenionych klientów (ale dla tych ciut mniej znanych i może za mało cenionych też!)
  • Benefity -> dofinansowanie do Saltusa i Multisporta
  • Pracę zdalną (poza wdrożeniem)
  • Młody dynamiczny zespół i owoco… nie no, żart - nie jemy owoców i swoje już na karku mamy ¯\_(ツ)_/¯
    Ale Zespół tak naprawdę to jest spoko, serio!
  • Codzienna przerwa na nadrobienie storików MLH

Myślisz, że się nadajesz? No to cho, pokaż nam!
Wyślij CV za pomocą formularza obok, a oprócz tego napisz (najlepiej po angielsku) dlaczego powinniśmy się spotkać i pogadać oraz czemu jeże są super.
Od razu jednak zaznaczamy, że odezwiemy się do wybranych osób <3