AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Tech Support, czyli ogarniacz

KRAKÓW

Szukamy człowieka, który pomoże nam ogarnąć hardware i software - zadba o to, by wszystko śmigało. Chcemy znaleźć kogoś, kto będzie wiedział lepiej od nas co należy zrobić, żeby pracowało nam się lepiej i sprawniej :) Nasz zespół to około 35 osób, pracujemy na kompach stacjonarnych i laptopach - Mac'ach i PC'ach.

Opis stanowiska:

Hardware:

- kontrola i konserwacja komputerów stacjonarnych i laptopów, kontrola i opieka nad systemami stacji roboczych,
- kontrola i diagnostyka sieci wewnętrznej, LAN i WIFI, kontrola bezpieczeństwa, optymalizacja, naprawa, wymiana podzespołów,
- kontrola okablowania komputerów i pochodnych, optymalizacja miejsca,
- bieżące naprawy, wycena i sprzedaż/ utylizacja zużytego sprzętu,
- magazynowanie części zapasowych i akcesoriów,
- ewidencja i opieka telefonów firmowych.

Software:

- kontrola i nadzór nad licencjami i subskrypcjami + ich optymalizacja,
- kontrola, rozbudowa i usprawnienie wewnętrznych systemów (a jest ich sporo),
- arkusze kalkulacyjne itp. - budowa i rozwój w miarę potrzeb zespołów.

Potrzebujemy kogoś, kto:

- ma elastyczny czas pracy - będzie regularnie czuwać nad naszym sprzętem, ale też pomoże nam, gdy coś się zepsuje nagle,
- sprawdzi jak działamy i jakie mamy potrzeby, a potem wesprze nas swoimi pomysłami,
- jest aktywny i szuka optymalnych rozwiązań,
- zna się na sieciach przewodowych i bezprzewodowych,
- zna podstawy programowania.

Zapewniamy:
- pracę w niepełnym wymiarze godzin - ich liczbę i wynagrodzenie dogadamy z Tobą indywidualnie,
- kartę multisport i pakiet zdrowotny,
- solidne wdrożenie, określenie naszych potrzeb,
- dużą samodzielność,
- ciekawe i nietypowe środowisko pracy - studio animacji to egzotyka, widzimy mnóstwo obszarów, w których mógłbyś się rozwinąć, jeśli będziesz chciał! Pomysłów nam nie brakuje, pogadajmy!

Jakie zadania czekają na Ciebie?
- wsparcie dla art directora, leada działu STORY i kierownika produkcji w organizacji codziennej pracy ekipy produkcyjnej
- opracowywanie materiałów przeznaczonych do dalszej pracy ilustratorów i storyboardzistów oraz dla stron komentujących materiały (np. dla reżyserów)
- sprawdzanie plików wynikowych od strony technicznej/merytorycznej (pod kątem zgodności z wymogami technicznymi)
- pomoc w bieżącej organizacji biblioteki materiałów ilustracyjnych

- jesteś na początku swojej kariery i interesuje Cię praktyczna wiedza z zakresu produkcji animacji
- chcesz się uczyć i rozwijać (w pracy i poza nią)
- umiesz pracować samodzielnie, ale lubisz też pracę w grupie
- lubisz i umiesz się komunikować, w końcu czeka nas praca zespołowa!
- jesteś kreatywny/-a i innowacyjny/-a
- krytyki się nie boisz : )
- odznaczasz się zaangażowaniem i wysoką motywacją do pracy (kochasz to, co robisz i wkładasz w to dużo serca <3)
- odpowiedzialność, terminowość, systematyczność i cierpliwość - nie są Ci obce
- umiesz zarządzać swoim czasem
- przywiązujesz wagę do detalu, a dokładność i spostrzegawczość to Twoje niewątpliwe zalety
- potrafisz myśleć analitycznie, świetnie odnajdujesz się w tabelach, strukturach, katalogach

Czego szukamy w kandydacie idealnym?
- podstawowej znajomości programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects)
- znajomości j. angielskiego w stopniu pozwalającym na pisemną i ustną komunikację, a przede wszystkim - rozumienie i tworzenie anglojęzycznych materiałów produkcyjnych
- warunków do pracy zdalnej (własne biurko i stabilne łącze internetowe, sprzęt zapewnimy)
- gotowości do przeprowadzki do Krakowa, jak tylko pandemiczny kurz osiądzie (roku 2021 - bądź dla nas łaskawszy)

Dodatkowo zapunktujesz jeśli:
- miałaś/-eś styczność z aplikacjami do zarządzania projektami czy produkcją (np. asana, ftrack)
- miałaś/-eś styczność z programami z rodziny Harmony (Storyboard Pro, Toon Boom)
- pracowałaś/-eś już we współdzielonych strukturach plików (np. korzystaleś z Dropbox)
- interesujesz się szeroko pojętą animacją i grafiką 2D

Co my możemy Ci zaoferować?
- udział w dużej, międzynarodowej produkcji
- możliwość tworzenia dla bardzo wdzięcznej grupy docelowej (dzieciaki górą!)
- pracę w ekipie superzaangażowanych, ambitnych, doświadczonych i kochających swoją pracę ludzi
- pakiet ubezpieczeń i benefitów

Prześlij nam swoje zgłoszenie używając formularza obok. Załącz swoje CV i wybierz z listy stanowisk: "Tech Support".

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Odezwiemy się do wybranych osób <3

Senior Illustrator ("Przytul mnie")

ZDALNIE LUB W KRAKOWIE

Produkcja filmu pełnometrażowego w świecie "Przytul mnie" jest już w toku. Właśnie dlatego potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, a konkretnie, takich rąk które będą potrafiły namalować miśkową rzeczywistość!

O czym będzie film?
Dorastający Miś w dniu swoich urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, co nie spotyka się z aprobatą lubiącego jaskinie, pielesze i długie, spokojne drzemki Tatusia. Aby spełnić swoje marzenie Miś będzie musiał nie tylko przekonać Tatusia, że wędrówka przez las ku Złotej Krainie może być przyjemna, ale także udowodnić, że jest wystarczająco dorosły by ruszyć ku nieznanej przygodzie. Zagadkowe wskazówki przekazane bohaterom przez pszczoły wiodą Misie na skraj lasu, gdzie po raz pierwszy skonfrontują się z największą zagadką – tajemniczym i nieodgadnionym światem ludzi.

W pracy, u nas, z nami - będziesz:
- tworzyć piękne, pełne koloru tła na podstawie paneli ze storyboardów
- projektować assety (krzaczki, drzewa i tuzin słoików miodu w środku lasu)
 - ... i to we we ścisłej współpracy z doświadczoną art directorką, która czasem wesprzesz swoimi umiejętnościami w kierowaniu stylistyką filmu!

- doświadczenia w pracy przy produkcjach teł do fabuł, seriali lub krótkich metraży
- umiejętności rysowania i malowania (praktyczna wiedza nt. perspektywy, waloru, koloru i światła, kompozycji)
- bardzo dobrej znajomosci pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
- elastyczności wyrażonej w umiejętności naśladowania okreslonego stylu graficznego
- zrozumienia specyfiki produkcji filmu

- kreatywność Cię rozsadza, ale gdy trzeba - potrafisz też ją ujarzmić, respektując wyznaczone przez projekt zasady stylu
- po angielsku się dogadasz i posługujesz się nim w stopniu umozliwiającym pracę z anglojęzycznymi materiałami produkcyjnymi

- pracowałaś/-eś już we współdzielonych strukturach plików (np. korzystaleś z Dropbox)

Jeśli to co powyżej wydaje Ci się być interesujące to nie czekaj - zapraszamy do fomularza po prawej :)

Prześlij nam swoje zgłoszenie załączając CV i portfolio. Przy okazji napisz coś o sobie. Wybrane osoby zaprosimy do kolejnych etapów.